top of page

Oferta EXBRAM

 

Firma EXBRAM charakteryzuje się kompleksowym podejściem do tematu ogrodzeń. W ofercie znajdują się zarówno ogrodzenia nowoczesne, stylowe jak i bramy, furtki czy balustrady. Zdjęcia w prezentowanej ofercie jak i realizacjach przedstawiają styl ogrodzenia, który może być modyfikowany przez klienta, jak również stosowany w innym typie produktu (brama, furtka itd.).

 

Dodatkowo możliwe jest zamówienie ocynkowania ogniowego do oferowanych produktów. Ogrodzenia panelowe dostępne są również w wersji ocynkowanej lub malowane proszkowo.

foto-piaskowanie.jpg
jak-przebiega-proces-malowania-proszkowe

Ogrodzenia, bramy, balustrady

 

Gotowe przęsła ogrodzeniowe lub bramy. Dostępne w kolorze lub dodatkowo ocynkowane ogniowo. Dostępne w różnych wzorach i konfiguracjach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Wzory mogą również zastosowane przy balustradach schodowych.

 

 

ogrodzenia panelowe

 

Przęsła ogrodzenia panelowego. Występują w kilku wysokościach: 1260mm, 1560mm, 1760mm. Ilość przegięć 3 lub 4 w zależności od wysokości. Możliwość zamówienia ogrodzenia ocynkowanego lub pomalowane proszkowo w kolorze z palety RAL.

Ponadto istnieje opcja zamówienia ogrodzenia z podmurówką, wysokość 30cm. 

Automatyka do bram

 

Do każdej bramty istnieje możliwość zamontowania siłowników automatycznego otwierania/zamykania. System sterowany jest z pilota. Zarówno odsuwane jak i skrzydłowe bramy mogą być w ten sposób sterowane.

Cynkowanie ogniowe

 

Dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne.

Piaskowanie

 

Zwiększenie jakości zarówno własnych produktów jak i usługi dla zewnętrznych klientów.

Malowanie proszkowe

 

Dodatkowe zabezpieczenie płotów oraz bram. Świadczymy również udługi dla klientów zewnętrznych.

Skontaktuj się z telefonicznie lub wypełnij formularz

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page